
Afacerea unui consilier județean din Iași este tot mai blamată de persoanele care îi trec pragul. Localul ”La Prânz”, al afaceristului Adrian Acostoaiei, este contestat de clienții care ajung să comande produse de la spațiul din zona centrală a municipiului Iași.
Oamenii au reclamat calitatea proastă a mâncării, dar și spațiul insalubru de pe strada Sfântul Sava, de lângă sediul Primăriei Iași, deținut de politicianul recunoscut pentru țepele date unor parteneri de afaceri în ultimii ani.
Localul din centrul Iașului este deținut de afaceristul Adrian Acostoaiei
Unii dintre clienți au reclamat faptul că mâncarea comandată nu a fost deloc cea pe care o așteptau…https://www.bzi.ro/dezastru-la-localul-la-pranz-din-centrul-iasului-clientii-si-au-pus-mainile-n-cap-mancarea-este-proasta-iar-toaleta-e-oribila-galerie-foto-4420036?utm_source=website&utm_medium=deschideri