NationalUltima ora

Un tânăr a fost bătut cu sălbăticie, dat cu capul de asfalt și lăsat inconștient pe stradă de un taximetrist

Scene șocante pe o stradă din București. Un tânăr a fost bătut cu sălbăticie de un taximetrist, care l-a dat cu capul de asfalt până l-a lăsat inconștient.

Scena șocantă a fost filmată cu telefonul mobil și a fost postată pe o rețea de socializare de o femeie ce a fost martor.

Tânărul lovit a ajuns de urgență la spital și este în afara oricărui pericol. Bărbatul agresat a refuzat să depună plângere la Poliție. În urma cercetărilor s-a stabilit faptul că victima taximetristului este un tânăr în vârstă de 23 de ani….https://www.realitatea.net/stiri/actual/un-tanar-a-fost-batut-cu-salbaticie-dat-cu-capul-de-asfalt-si-lasat-inconstient-pe-strada-de-un-taximetrist_5e0ee063ee4b702eea0d2b60

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button